Hukuk büromuz Av. İsmail İBİŞ ve Av. Adil ÖZTÜRK tarafından 2010 yılında Bursa’da kurulmuştur.

Ekip olarak etkin ve kaliteli hukuki hizmetin ancak belli bir alanda uzmanlaşma ile sağlanabileceğine inanmaktayız.Günümüz ticaret ve iş hayatında hukuki işlemlerin karmaşık yapıları avukatların belirli alanlarda uzmanlaşmasını gerektirmektedir.

Bu motivasyon ve inançla çalışan İBİŞ & ÖZTÜRK HUKUK BÜROSU hizmet verilen müvekkillerin ihtiyaçlarına dinamik ve yaratıcı çözümler sunmaktadır. Hukuk büromuzda ihtiyaç ve hedeflere uygun olarak her alanda ticari sözleşmeler hazırlamakta, müzakere ve iş görüşmelerinde profesyonel destek verilmektedir. Büromuz verilen danışmanlık hizmetleri ile bağlantılı olarak özel hukukun birçok alanında çok sayıda dava takip etmekte, yetkili mercilere gerekli başvurularda bulunmakta ve bunların takibini gerçekleştirmektedir.

Büromuzun ortakları 1136 Sayılı Avukatlık Kanunu ve TBB ve Bursa Barosunun düzenleyici işlemleri kapsamında belirlenen tüm meslek ilkelerine yeminli olarak bağlıdırlar.

Yasal uyarı: Sitede yer alan bilgi ve belgelerin kullanımı sonucunda doğabilecek her tür zarardan kullanıcı sorumludur. Sitede yer alan hiçbir görüş, yazılı ya da görsel materyal site sahibinin yazılı izni olmadıkça kullanılamaz, çoğaltılamaz ve yayınlanamaz. Web sitesi tamamen bilgilendirme amacına yönelik olarak tasarlanmıştır. Web sitesi aracılığı ile tarafımıza gönderilen bilgi, belge ve talepler avukat-müvekkil ilişkisi oluşturmaz.